Portal Znany Księgowy – zlecaj prowadzenie księgowości na zewnątrz.

0
648

Partnerstwo w biznesie jest najważniejsze. My możemy być twoim partnerem od kolejnego miesiąca. Możesz wtedy liczyć na wsparcie naszych doradców i księgowych z wieloletnim doświadczeniem. Zlecając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewnisz sobie komfort i spokój, oszczędzisz czas marnowany na wypełnianie papierkowych formalności, a przede wszystkim skupisz uwagę na prowadzeniu czy rozwoju własnej firmy. Chcemy by nasi kontrahenci  czuli w naszej firmie bratnią duszę, by druga strona ciągle czuła, że ma lojalnego partnera u swego boku. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów z branży. Nasi stali klienci chwalą sobie współpracę z z naszą firmą. Wypowiadają się pozytywnie o współpracy z nami. Gdyby tak nie było to oczywistym jest, że nie przetrwalibyśmy na rynku księgowości. W czasie pierwszych spotkań z potencjalnymi klientami wspólnie określamy potrzeby oraz wymagania, a także zbieramy ważne dla nas informacje. Biuro Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu, specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej w tym spółdzielni socjalnych. Jesteśmy rodzinną firmą pracującą w całej Polsce, przeszło 18 lat w branży. Umożliwiło nam to ugruntowanie naszej pozycji i poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam przedsiębiorcy nie tylko w kraju ale również za granicą. Pomagamy w rozwoju innym, stale poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności, co skutkuje wzrostem naszych kompetencji wobec pojawiających się wyzwań.

Zakres działań biura rachunkowego

Oferujemy również rozwiązanie bieżących problemów, w tym zasięganie opinii u doradcy podatkowego co nie jest dodatkowo płatne. W ofercie cenowej naszych usług księgowych znajdą państwo: sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, księgowanie zdarzeń gospodarczych w pkpir, księgowanie listy płac pracowników czy zleceniobiorców, prowadzenie rejestru zakupu oraz sprzedaży , prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, opracowanie ewidencji wyposażenia, opracowanie deklaracji podatkowych, przygotowanie zeznania rocznego, sporządzenie bilansów, Opracowanie przelewów z opłatami do us, reprezentowanie przedsiębiorcy przed urzędem skarbowym. Mamy doświadczenie zawodowe w dziedzinie księgowości. Pozwala nam to, oferować podjęcie współpracy przedsiębiorcom istniejącym na rynku od wielu lat jak i również firmom rozpoczynającym swoją przygodę z biznesem. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl .

W naszym biurze księgowym pomagamy z wystartowaniem działalności gospodarczej. Świadczymy reprezentowanie przedsiębiorców przed organami podatkowymi.  Zadzwoń do naszego biura lub napisz. Pomożemy rozwinąć państwu skrzydła w biznesie. Nie czekaj. Czas to pieniądz. My pomożemy tobie bogacić się, realizować swoje cele i postanowienia. Dla takich przedsiębiorców jak ty działa nasze biuro rachunkowe. Chwyć teraz za słuchawkę swojego telefonu i wykręć do nas. Umówimy się na spotkanie najszybciej jak to będzie możliwe w terminie aby odpowiadał on dwóm stronom.